Увага! Новинка 2020 року

 

Пропонуємо зйомку 3D оглядів (панорам) території й кімнат з заливанням на гугл карти.  Панорами можливо об'єднати у віртуальні тури.  Після публікації на гугл карту Ви зможете їх закинути на будь-який сайт.

(По даним Google - віртуальні тури залучають на 20-30% більше потенційних клієнтів і  до 130% збільшується частота бронювання після перегляду тура.)

 google tour

Приклади нашої зйомки дивіться:
На нашому сайті:
https://www.budjak.com.ua/ua/kurort-lebedevka/bo-odissej.html 
https://www.budjak.com.ua/ua/kurort-lebedevka/chastnyj-kottedzh-otdykha-lukomore-lebedevka.html 

На гугл картах:
https://goo.gl/maps/ZoZSGnFqeET2 (огляд номера)
https://goo.gl/maps/zAP7A6wGrtL2 

Якщо Вас зацікавило, дзвоніть +38-097-578-12-15

 

 

 

Ми пропонуємо Вам розміщення інформації про Вашу базу відпочинку або приватному будинку на нашому порталі.

Якщо Ваша база відпочинку або будиночок знаходяться на курортах Катранка, Росєйка або Лебедівка, то наш портал може забезпечити постійний приплив клієнтів, зацікавлених у відпочинку у Вас.

Вартість первинного розміщення інформації про Вашу базу відпочинку складає 750-1500 грн. Ця послуга включає розміщення інформації про Вашу базу відпочинку :

  • Фото і відео матеріали. Якщо у вас немає необхідних матеріалів для публікації на сайті, тобто можливість нашими силами організувати фото-відео зйомку за додаткову плату;
  • Розміщення Ваших контактних даних : телефон, скайп, email, акаунтов в соц мережах та ін.;
  • Текстовий опис бази відпочинку - кількість номерів, умови, ціни на проживання та харчування;
  • Розміщення Ваших даних в звідній таблиці баз відпочинку

Первинне розміщення інформації включає публікацію Ваших контактних даних на рік. Після закінчення цього періоду інформація про Вашу базу відпочинку зберігається, але Ваші контактні дані будуть приховані. Для того, щоб користувачі знову змогли побачити їх, Вам слід сплатити розміщення на рік.

Вартість подальшого розміщення інформації про Вашу базу відпочинку :

Вид робіт(послуг)ЦінаКоментарий.
Продовження розміщення інформації на рік
до 1-го травня 1200 - 1500 грн
після 1-го травня - за домовленістю
При оплаті до 1-го травня вся інвормація надана Вами оновлюється безкоштовно.
Зміна опису на сторінці бази відпочинку50 грн 
Зміни опису в звідній таблиці по базах
https://budjak.com.ua/sravnitelnaja-tablitsa-po-bazam-otdyha.html
20 грн 
Додавання(оновлення) відеопрезентації по базі відпочинку50 грн 
Додавання(оновлення) фотогалереї(за 25 фото)50 грн 
Додавання(зміна) презентаційного слайдшоу(за 10 фото)50 грн 
Розміщення(зміна) посилання на схематичному плані курорту50 грн 

Усі роботи робляться за наявності Ваших матеріалів і по передоплаті. Матеріали присилати на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з відправкою СМС на тел. 38-097-578-12-15 з вказівкою бази відпочинку і email з якого відправлений матеріал.

Для власників окремих будиночків вартість розміщення обговорюється індивідуально.

 


 

Питання і відповіді по ціновій політиці:

У мене вже є свій сайт. Навіщо мені ще купувати рекламу на Вашому порталі?

На жаль, ми вимушені вас засмутити: для залучення відпочивальників, створення власного сайту - це навіть не половина справи. У інтернеті є велику кількість сайтів і різницю між успішними порталами і нікому не відомими сторіночками визначає один параметр - відвідуваність. Ми довго працювали над просуванням нашого сайту і можемо з гордістю заявити, що в розпал сезону наш сайт відвідують від 800 до 2000 потенційних відпочивальників в добу, які могли б відпочити саме на Вашій базі. Доказ цієї цифри ви можете побачити на незалежному сервісі підрахунку відвідувачів liveinternet . ru - травень 2020 р.; червень 2020 р.; липень 2020 р.; серпень 2020 р.. Охоплення такої аудиторії традиційними видами реклами(газети, журнали, радіо) буде коштує незрівнянно дорожче. І як показує наш досвід - створення простого сайту-візитки для бази відпочинку, без дорогого просування в інтернеті, рідко забезпечує більше 5-7 випадкових користувачів в день.

Якщо я не заплачу за розміщення на Вашому сайті, то Ви інформацію про моєї бази відпочинку приберете?

Ні, не приберемо. Ми зацікавлені в тому, що б відвідувачі нашого сайту отримували якнайповнішу інформацію про бази відпочинку на наших курортах, могли порівнювати різні варіанти і вибирати найбільш оптимальний для себе. У разі неоплати ми приберемо тільки Ваші контактні дані з Вашої сторінки і ті користувачі, які захочуть зупинитися на Вашій базі, будуть вимушені звернутися до Ваших колег, контакти яких вказані на сайті.

Нас цікавить правове оформлення угоди. Ви надаєте необхідний пакет підтверджувальних документів?

Так, для звітності перед контролюючими органами і для інших цілей, ми надаємо укладення договору типова форма якого представлена на нашому сайті, акт про виконані роботи і рахунок. Оплату краще всього робити безготівковим способом по наступних реквізитах: СПД Зенченко О.Г., Р/р 26005054476597 в ЮГРУ Приват банк, Код 2855916731 МФО 328704

Також можна переказати гроші на карту Приватбанку 5168742356320253(Зенченко Олександр Григорович)

 


 

Наші контакти:

38-097-935-58-70 Олена(Куратор сайту) - питання по розміщенню на сайті і оплаті послуг

38-097-578-12-15 Олександр(Адміністратор сайту) - усі зауваження по роботі сайту. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


На 2020 рік оголошується конкурс-аукціон на розміщення банера-посилання по Вашій базі відпочинку в правій частині сайту.

Конкурс триває до 31-го травня 2020 року. Всього буде розміщено 4-и банера розміром 200х80.

Банера розміщуються до 1го травня 2020 року. Банера показуватимуться на усіх сторінках баз відпочинку і фотогалерей по вибраному вами курорту.

Банер малюєте(надаєте) Ви самі. Розмір файлу не більше 180 кБайт.

Стартова ціна на розміщення банера - 450 грн в рік. з посиланням(переходом) на сторінку на нашому сайті; 850 грн в рік з посиланням(переходом) на Ваш сайт.

Заявки приймаються по телефону 38-097-935-58-70

{jcomments on}

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 - 1 Голос (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)