Обережно: вино і сонце на наших курортах!

І все є отрута і все ліки -
важлива лише міра.

(Парацельс.)

Бесарабія - це місце, де немає постійно кудись поспішаючих людей. Тут Ви зможете повноцінно насолодитися відпочинком, набрати повний мішок позитивних емоцій і відновити своє здоров'я. Прогулюючись по вуличках наших курортів, Ви побачите безліч табличок "Вина Бесарабії", а спробувавши їх хоч би один раз, захочете ще і ще.

Але пам'ятаєте: вино - напій досить грайливий, не варто переборщувати з його вживанням, особливо в літню спеку.

Буває так, що люди приїжджають на море по якихось особливих для них святах. Звичайно, урочистість таких подій не дозволяє відмовлятися від алкогольних напоїв, адже у нас немає традицій вимовляти тост з келихом квасу в руці. Для таких випадків радимо Вам вибрати сухе біле вино, але обов'язково охолоджене! Це вино є самим традиційним напоєм літа для святкування. Такий напій має бути натуральним і якісним, а охолоджувати його рекомендується до 4 градусів, а ось червоне вино краще охолодити до 8 градусів.

У сильну літню спеку в келих з вином можна додати мінеральної негазованої води в пропорції один до одного, а пара кубиків льоду збереже прохолодну температуру.

В деякому розумінні, пити правильно розбавлене вино в жару навіть краще, ніж морс або сік - адже в нім міститься значно менше цукру, що допомагає угамувати спрагу, скинути зайву вагу, поліпшити травлення і обмін речовин в організмі.

А тепер увага: натуральне сухе вино в невеликій кількості знижує тиск, чого не можна сказати про міцніший алкоголь або пиво.

Не варто нехтувати і червоним сухим вином, адже воно є відмінним антиоксидантом і багатим на різні корисні мікроелементи джерелом, але вживати його також варто в невеликій кількості і розбавленим мінеральною водою.

Кардіологи говорять, що в грамотно певних пропорціях сухе вино з водою є не лише найоптимальнішим варіантом відновлення об'єму крові, циркулюючої в організмі, але також має антиагрегантні властивості, тобто розріджує кров, відмінно угамовує спрагу і перешкоджає згортанню крові.{jcomments on}

5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 - 1 Голос (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)