Чорноморський курорт Катранка - недорогий і комфортний сімейний відпочинок на морському березі в Одеській області

Катранка - невеликий морський курорт із великим пляжем загублений у буджацьких степах. Близько 25-ти баз відпочинку й приватний сектор запропонують Вам проживання практично на будь-який смак і гаманець…

Якщо Ви мрієте відпочити від цивілізації й усіх проблем, які нас оточують щодня, зняти утому накопичену за довгі місяці роботи й просто побути наодинці із природою – ласкаво просимо на відпочинок на Чорноморському курорті Катранка!

 

Розташування курорту Катранка, Одеської області, Татарбунарського району:

GPS координати: 45°37'06.0"N   північної широти (45.618335°), 29°45'49.8"E східної довготи (29.763835°)

Курорт розташований у Татарбунарському районі, Одеській області на південно-сході України (південна частина Бессарабії, місцевість за назвою Буджак) на узбережжя Чорного моря між озерами Сасик (Кундук) і Джантшейским. Знаходячись в 45 км. від устя ріки Дунай і в 80 км. від устя ріки Дністер, ця місцевість входить до складу Дунай-Дністровського біосферного заповідника. Об'єкти на Катранці розташовані компактно - близько 1-го кілометра в довжину й 500-700 метрів завширшки. Між морем і курортом розташоване озеро Джантшейске. Для того щоб потрапити на пляж доведеться пройтися по містках або насипній дамбі 200-400 метрів

И найголовніше - Катранка знаходиться вдалині від промислових центрів і дельт рік, тому тут майже саме чисте Чорне море й узбережжя

 

 

 

Схематичний план розміщення об'єктів на курорті с. Лиман "Катранка":

(Усі написи клікабельніі. Синім кольором виділені бази відпочинку. Зеленим - приватний секторПодвійний клич по карті - збільшення масштабу.)

(Шановні гості нашого сайту - у зв'язку з указом президента нам довелося використовувати карти google, які в цих регіонах неточні. Тому - якщо Ви бажаєте довідатися де точно перебуває той або інший об'єкт - користуйтеся максимальним наближенням. Приносимо вибачення за неточності й незручності.)

 
 

 

 

Проживання, відпочинок і лікування на курорті Катранка:

Ви ж їдете на зустріч із морем!

Опис Катранки:

Пляж курорту «Катранка» заслуговує на особливу увагу. Відпочиваючи на ньому, Ви не зустрінете під ногами каменів, гальки або глини – увесь пляж складається із мілкого морського піску. Шириною від 50 до 150 метрів і довжиною скільки бачать око, - пляж курорту «Катранка» може вмістити всіх бажаючих відпочити. І якщо Ви не любите юрбу людей і при цьому не дуже ледача людина те пройшовши убік від виходу на пляж 100-200 метрів можете розташовуватися на відпочинок хоч цілим циганським табором – ніхто Вам не буде заважати й ходити « по головах», як найчастіше відбувається на інших більш розвинених курортах. На пляжі немає ніяких капітальних будов, крім будиночка рятувальників і Ваш погляд не зможе зачепитися нізащо, не вважаючи безкрайніх просторів пляжу й моря. На пляжі пропонують свої послуги деякі атракціони: водні мотоцикли, катання на "банані", водяна гірка. А також місцеві жителі розносять для потреб відпочиваючих різноманітну їжу й напої.

Чорне море у районах курортів Лебедівка, Росєйка, Катранка й Приморське не дуже глибоке й тому дуже швидко прогрівається. Купальний сезон і приїзд відпочиваючих на ці курорти починається на початку травня й закінчується наприкінці вересня. Також беріг пляжу найчастіше обгороджений від моря природнім хвилерізом - на відстані 10 -30 метрів від берега перебуває піщана обмілина, яка зрізує великі хвилі.

По шляху на пляж увесь сезон можна спостерігати зграї білих і рожевих пеліканів, лебедів, чапель, качок, чайок і інших різноманітних пернатих (усього близько 200 видів), поселення яких знайшли собі місце серед водойм, розташованих навколо курорту й віддільним ними пляж від материка і які є частинами низки морських лиманів.

А повітря, прогріте степовими просторами й збагачений морем і лиманам йодом змусить Вас забути про більшість хвороб дихальних шляхів. Випаровування, які покривають лиман, сприяють збагаченню дихального середовища, яке й так є біологічно активне.

И звичайно там, де є водойми - повинна бути риболовля. На Катранці на вудку Ви чи навряд піймаєте якого-небудь великого хижака. Але зате риболовля на карася, коропа й бичка тут знатна. Ранком і ввечері на містках і насипній дамбі, які ведуть до моря через лиман, Ви чи навряд знайдете вільне місце, щоб закинути вудку. У розпал сезону запеклі рибалки прокидаються дуже рано й поспішають зайняти самі рибні місця.


У Катранці здається найрізноманітніше житло - від старих “курятників” на базах відпочинку, які залишилися від совдепівських часів, до пристойних номерів у сучасних готелях. Багато тут і приватного сектору, який пропонує домашній комфорт. Деякі приватники тут проживають, тому приймають гостей цілий рік - в основному це рибалки й мисливці

Пік заселення курорту припадає на період з 15 липня по 25 серпня, тому бронюйте місця для проживання завчасно (хоча б за дві-три тижні). У травні й вересні можна знайти житло за ціною дуже дешевого хостелу в місті.

Інфраструктура курорту:

 • продуктові магазини (5-10 шт.);
 • сувенірні крамниці;
 • сільгоспринок, куди місцеві жителі привозять свою продукцію;
 • кафешки, ресторани, їдальні;
 • на пляжі водна гірка
 • Харчуватися можна в різноманітних кафе й ресторанчиках, на багатьох базах відпочинку працюють свої їдальні, а в приватному секторі можна замовляти індивідуально домашню кухню.

  На невеликих місцевих ринках Ви зануритеся в різноманітність домашніх овочів і фруктів, найсвіжіших молочних продуктів і, звичайно - же, спробуєте Бессарабського вина.

  А увечері нудьгувати не доведеться: на Ваш вибір можна відвідати різноманітні бари, кафе, дискотеки, пограти в більярд або теніс. Для дітей теж є розваги.

  Багато баз відпочинку пропонують екскурсії:

 • у місто Вилкове - Українську Венецію;
 • у місто Одеса;
 • у с. Кулевча й відвідати "Кулевчанське чудо";
 • відвідування сільської садиби зеленого туризму «У Меланії» у м. Татарбунари;
 • Ізмаїл - "Слава російської зброї";
 • Білгород-Дністровський - Прадавнє місто Тиру й Б.-Дністровська міцність;
 • Шабо - відвідування винних льохів з дегустацією місцевих вин

 • Здоров'я без ліків на курорті Катранка:

  Аеротерапія - лікування повітрям. Ігри у волейбол, баскетбол і теніс і т.д., прогулянки по морському березі, легкий сон на тапчанах або шезлонгах. Усе це необхідно після роботи в офісних закритих приміщеннях. Прибережне повітря насичується капілярами води, які містять морські солі, фітонциди, озон, пари солей йоду, що вбивають мікроби; бром і магній заспокоюють нерви. Негативні іони сприяють розширенню судин (дія коньяку), а це означає, що нестерпні головні болі, серцеві болі поступово пройдуть без усяких ліків. Люди протягом одного місяця забувають, що вони цим коли-або боліли. Півгодинна неспішна прогулянка підбадьорливим ранком - гарний метод загартовування Вашого організму.

  Геліотерапія - лікування Сонцем. Що б там не говорили про шкоду ультрафіолету, сонячне світло нам все-таки, дуже потрібний. Світлом лікують сезонну депресію. Ультрафіолетові промені сприяють виробленню в шкірі вітаміну D, який необхідний для кальцієво-фосфорного обміну (простіше говорячи, для костей і зубів). Ультрафіолет виробляє гістамін і інші речовини, які підвищують імунітет, тим самим прискорюють загоєння ран, виразок і інших хвороб шкіри. Нарешті ультрафіолет зменшує в'язкість крові, знижує рівень холестерину й поліпшує обмінні процеси.

  Таласотерапія - лікування морем. Морські купання стимулюють обмін речовин, терморегуляцію, підвищує життєвий тонус. Вони корисні також і для шкіри. Плавання в море - це й гідромасаж, і живильна маска для тіла, тому не поспішаєте під прісний душ. Плавання - відмінний спосіб схуднути (у середньому 300-400 калорій у годину). При інтенсивному плаванні виділяються ендорфіни, їх зміст у крові підвищується в п'ять раз, при цьому радує радість і омолодження організму. Море лікує також і вегето-судинні захворювання.


  Сюди їдуть для лікування:

 • Серцево-судинної системи;
 • Нервової системи, невралгія, неврити, остеохондроз, головні болі, артрози, поліартрит, радикуліт, ревматизм;
 • Органів шлунково-кишкового тракту, хронічні гастрити й коліти, дискінезія жовчовивідних шляхів, холецистит синдром «роздратованого шлунка», виразки шлунка й дванадцятипалої кишки;
 • Захворювання дихальної системи: хронічний бронхіт, риніт, бронхоспазм і бронхіальної астми;
 • Гінекологічні захворювання, безплідність;
 • Розумова й фізична утома, безсоння й т.п.;
 • Хвороба передміхурової залози;
 • Варикозне розширення вен;
 • Дископатия;
 • Алергія


 • Як добратися до курорту Катранка?

  З Києва, Одеси (станція Привіз), Ізмаїла, Кишинева, Татарбунарів, Сарати (жд станція) ходять прямі маршрути

  Схеми проїзду, розклад руху транспорту, обговорення доріг і транспорту дивіться на сторінці https://www.budjak.com.ua/ua/shemy-proezda-i-raspisanie-dvizhenija-transporta.html

  Увазі всім хто їде особистим транспортом - на курорті немає автозаправки, тому заправляйтеся завчасно! Обережно - від с. Траповка починається не дуже гарна ділянка дороги (близько 10-15 км.) - велике прохання - не перевищуйте швидкість (пошкодуйте себе й свій транспорт).

   

  Вдалого Вам відпочинку!

   

   

  4.6666666666667 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 - 12 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)
  Додати відгук
  Шановні користувачі! Не на усіх базах є інтернет, не у усіх власників є час для перегляду коментарів. Тому прохання: уточнюйте наявність номерів і ціни по телефонах!


  Відгуки  
  Angie
  0 # Angie 06.12.2019 11:56
  Therefore, people select more time online.

  Look at my web blog ... smaceunfocused
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Kevin
  0 # Kevin 02.08.2019 08:08
  Therefore, people set aside more some time online.


  Feel free to surf to my webpage ... kankusta
  duo forte lekaren
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Lou
  0 # Lou 26.07.2019 19:17
  Therefore, people ingest more time online.

  Here is my webpage фитнес
  програма за релеф
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Shaun
  0 # Shaun 14.07.2019 12:25
  This paragraph is truly a nice one it assists new internet users,
  who are wishing in favor of blogging.

  Also visit my page; علاج تكبير الذكر بالعسل.
  تطويل الذكر بسرعة طول القضيب
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Eusebia
  0 # Eusebia 06.07.2019 20:48
  You are a very smart person!

  Visit my weblog - častá erekce
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Юрий
  -2 # Юрий 11.06.2019 13:17
  БАЗА ОТДЫХА "ДОМ ОТДЫХА НАТАЛИЯ". Отдыхали с 19.07 по 25.07.2018 В номере уютно, на кухне, коридоре, туалете, душевой - чистота и порядок. Питьевая вода на кухне, в душе вода не соленая. На кухне есть все для приготовления пищи. Территория чистая и облагорожена, приятная атмосфера для отдыха. Правда, "совам" с утра будет немножко шумновато, все таки коридорная система. Цена доступна, есть разные ценовые категории. Рекомендую базу для отдыха.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Маряна
  -1 # Маряна 08.06.2019 07:22
  Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи є лежаки і парасолі на пляжі? Особливо цікавить пляж, де міст з дамбою. Дякую!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Маряна
  0 # Маряна 11.07.2019 16:36
  Добрий день! Сама собі писала відгук, а відповідаю всім. Так, лежаки на пляжі є. В період з 27.06-07.07. 2019 коштували 50 грн. Є загальні парасолі, все зручно. Також на пляжі є чудовий бар, де гарне, холодне пиво(20-25 грн.), мідії(40 грн.), смажені бички(40 грн.), копчені рапан, скат(50 грн.), хороше обслуговування!!! Всім рекомендую!!!!!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Анна
  +1 # Анна 03.06.2019 16:24
  Сообщите, пожалуйста, маршрутка Татарбунары-Катранка в июне курсирует? Спасибо.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Jai
  0 # Jai 15.04.2019 19:42
  I'm honored to obtain a call from my friend when he found
  out the important points shared on your own site.
  Studying your blog posting is a real great experience. Thank you for taking into consideration readers like me, and I hope for you
  the best of achievements like a professional in this surface area.  My webpage; levasan 2 amazon notice acheter
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Мария
  0 # Мария 20.03.2019 17:58
  Отдыхали на базе Мрия. Недорогая и хорошая по расположению база отдыха - чистейшая природа, мало людей. Уютный бар на пляже!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Таня
  -2 # Таня 02.09.2018 11:54
  Отдыхали с 15 - 25 августа на б/о Дельфин.
  Все просто Супер! Хозяевам отдельное Спасибо! Очень приветливые и вежливые люди.
  База чистая,тихая.Душ,туа лет на улице,но все очень чистенько.Домики большие,комнаты просторные .В комнатах есть тумбочки.комодик,даж е шкаф для вещей с вешалками.Кухня большая,наша семья из 6 человек могла спокойно расположиться за обеденным столом.База находится очень близко к морю.Море очень чистое и пляжи тоже,рыба просто возле рук плавала,Турция отдыхает.
  Все очень понравилось,отдых удался!Совсем недорого и очень круто отдохнули.Всем советую б/о Дельфин!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Ольга
  0 # Ольга 18.07.2018 16:35
  Добрый день, как дорога? Хоть немного отремонтировали? И очень волнует мост, в каком он состоянии? Спасибо.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Алле
  0 # Алле 26.07.2018 14:58
  Дивлячись який міст цікавить: крайні нормальні, середній - Ви знаєте
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  София
  0 # София 04.08.2018 08:33
  Цитую Алле:
  Дивлячись який міст цікавить: крайні нормальні, середній - Ви знаєте

  Средний частично по ремонтировали новыми досками пару дней назад:)
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Елена
  +2 # Елена 11.07.2018 23:38
  Отдыхали в Катранке с 26.06 по 09.07. Масса приятных впечатлений. Море шикарное, комаров нет. Цены на овощи и фрукты даже дешевле чем в Киеве. Рада, что выбрали базу ближе к земляному переходу, так как мостик у рынка практически в аварийном состоянии(каждый день увеличивалось количество проваленых досок). Почему в курсе? Потому что муж часто ходил рыбу туда ловить. Но, лично мне, было страшно с ребенком идти по тому мосту. Согласна, антиреклама, Но делайте что-то с мостом, а то растеряеете желающих повторно посетить ваш курорт.
  Люди приветливые. Что хозяева, что на рынке, что на пляже.
  Немного уныло от вида увядших и уставших баз еще советских времен. Жаль, что ближе к морю находятся как раз такие развалюхи, а уже дальше можно жить в комфорте.
  Не ждите от бюджетного проживания большего, чем душ, туалет на улице и фанерный домик с вентилятором. Хотя, если постараться, то можно отыскать хорошее житье(но дальше от моря в более новых постройках).
  В нашем случае был каменный дом, 2-х комнатный 4-местный номер. С кондиционером, с/узлом, холодильником и кухней в номере. Стоимость за сутки, естественно, выше. Ехали с ребенком, потому и выбирали более комфортные условия.
  Увеселительные заведения на пальцах одной руки можно сосчитать. Нет, магазины, кафешки есть, но их мало и они не такие капитальные, как в Затоке, например. Но, для меня как раз это и является преимуществом, так как мне важен отдых у моря, а в кафешку я и дома сходить смогу.
  Вина домашние продают, по моему мнению, отвратные. Большинство, кажется, и вином назвать сложно. Нашли хорошего качества вино: на базе Чайка из Молавии мужики арендовали помещение возле их столовой, привезли овощи, фрукты и сухое вино. Очень понравилось. Так, что, кто в 18-ом отдыхает-сходите на разведку, попробуйте.
  Кто любит рыбалку-берите удочки: карась размером с ладошку ловят на опарыша, червя, кукурузу. Снасти можно и на рынке купить у деревянного мостика.
  На пляже раздевалка, берите зонт
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  +1 # Виталий 13.07.2018 10:40
  Елена, как называется база на которой вы отдыхали?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  0 # Виталий 13.07.2018 13:28
  И сколько стоил номер?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Елена
  0 # Елена 13.07.2018 20:14
  Частный дом Чайка. Бронировали через этот сайт 880 грн в сутки. Напрямую, возможно, дешевле будет
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  +1 # Виталий 14.07.2018 10:55
  Цитую Елена:
  Частный дом Чайка. Бронировали через этот сайт 880 грн в сутки. Напрямую, возможно, дешевле будет

  Спасибо большое за информацию
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виктория
  0 # Виктория 30.07.2019 16:12
  Цитую Виталий:
  [quote name="Елена"]Частный дом Чайка. Бронировали через этот сайт 880 грн в сутки. Напрямую, возможно, дешевле будет

  Спасибо большое за информацию[/quote

  ну как нашли? съездили отдохнуть?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Камілла
  0 # Камілла 07.07.2018 20:10
  База отдыха мрия, самый ужасный отдых за 10 лет.
  Номера страшные, постели,кондюки, душевые грязные. Директорам (бабка и дед) на все пофиг, девушка с рецепции разгребает все проблемы, но глобальной грязи никуда ни денег((
  Детская площадка 1980 года, даже не покрасили.
  Столовая как свалка, с грязными стульями, которым лет 40, и Грязной ПОСУДОЙ!!!!
  Еда полный пи13ец, маленькие порции, ужасное меню, все пережареное и отдает горелым маслом. Цены на блюда завышены в несколько раз.
  Единственный плюс это то, что есть мост, длинной 800 метров до моря.
  На территории все заброшенное, не ухоженные, идёт стройка корпусов, везде рабочие- даже ребенка одного не оставишь на площадке.
  НЕ ЕДЬТЕ НА БАЗУ МРИЯ, Поберегите нервы, не экономьте 60 грн на разнице с другими.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Анатолий
  +4 # Анатолий 08.07.2018 22:37
  Уважаемая Камилла. Удивительно читать такой комментарий от человека который поселился в номере без удобств за 50 грн. Номера со всеми удобствами стоят от 400 до 700 в суткиТрех разовое питание стоит 200 грн. в день. Вы пожадничали и взяли только обед за 80. Дед с бабкой за свои средства построили отель мост и много другого о котором вы не захотели упомянуть. Но наверное вы привыкли к привыкли к другому отдыху? Тогда надо было ехать в другую страну там возможно вы бы нашли более красивых мужчин чем наши строители, которые уже на следующей неделе сдают два новых корпуса со всеми удобствами и бассейном. Вам скорее всего не хватит средств там отдохнуть вот вам и не понравились дед с бабкой. Но если бы вы были хоть чуточку вежливее то они я думаю выделили бы питание вашим детям бесплатно. Но к хамству на базе «Мрия « относятся нетерпимо.
  С уважением управляющий базы «Мрия» Анатолий.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Владимир
  +3 # Владимир 11.08.2017 21:21
  Ездили в этом месяце с женой в Буревестник , условия отличные,администрат оры честные , чистый пляж , чистое море, отличное место для отдыха !
  Предыдущие комментарии устаревшие ! На данный момент там улучшается все для туристов !) в том числе и дороги ! (ХОТЯ, все кто жалуются на плохие дороги- Вы видимо либо ездите не теми дорогами, либо Вы не видели плохих дорог.)

  ‼️ХОЧУ ОБРАТИТЬ ВАШЕ ВНИМАНИЕ НА ПРЕДЫДУЩИЕ ОТЗЫВЫ про Александра (человека который занимается перевозкой людей, у которого заказывать билеты) и водителя.
  1️⃣Начнём с Александра, все чётко. Позвонил, забронировал. Узнал что, как, когда. Доходчиво и понятно рассказал мне все т
  2️⃣Водитель- самый лучший водитель. Довёз с полным комфортом и удовольствием. Никаких нареканий на "хамит", "не дал сдачу" и т.д - НЕТ.
  Человек ХОРОШИЙ ,приятный , порядочный и ЧЕСТНЫЙ
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Татьяна
  0 # Татьяна 08.08.2017 22:25
  Семейный отдых на море в Катранке, частный сектор,заезд 14 августа. Подробности по телефону 096 583 7572
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  игорь
  0 # игорь 01.08.2017 20:45
  Дорогу зделали?Курорт.....Я ма на яме как после атомной войны.Танком к вам ехать нужно !Желательно русским :lol:
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Ольжич
  +1 # Ольжич 15.06.2018 00:11
  Йди в дупу, кацапня! Скоро в твою московію українські літаки налетять, і її на карті не буде!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Олег Николаевич
  +1 # Олег Николаевич 28.08.2019 13:10
  Читаешь такую мерзость и понимаешь, что писал дурак-дураком с кличкой "Ольжич"! Такие балбесы портят имидж Украины и её доброжелательных, гостеприимных жителей.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  дмитрий
  +1 # дмитрий 27.07.2017 12:11
  Добрый день!
  Есть ли в Катранке или округе автокемпинги, или места где можно стать палаткой, караваном?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Прохожий
  +1 # Прохожий 27.07.2017 19:56
  Позвоните +38-097-578-12-15 - проконсультирую. Для ответа на Ваш вопрос слишком мало информации Вы задали в вопросе.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Александр
  +1 # Александр 15.07.2017 22:27
  Отзыв касается не базы отдыха, а человека, который организовывает перевоз людей с Одессы в Катранку. Ни в коем случае не рекомендую пользоваться услугами Александра(перевозчи ка). Мало того, что вас обманут в цене, которая формируется во время маршрута, так и сдачу вам откажутся возвращать, а если у вас притензии, то будьте готовы выслушать гору хамства и брани в вашу сторону.
  Услугами пользовался 15.07.2017. Надеюсь отзыв не будет удален. Всем хорошего отдыха
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  -3 # Виталий 09.07.2017 13:27
  кто будет на катранке 17-27 июля? ищу компанию
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Геннадий
  -1 # Геннадий 18.06.2017 12:07
  Ищу попутчиков из Сараты в Катранке для совместного бронирования микроавтобуса. Мой номер 0934735288
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Владислав
  +4 # Владислав 29.08.2016 13:43
  Отдыхали с женой в Катранке 22-26.08.2016 на базе Фазан. Общее оценка – довольны, далее подробно.
  Главный минус-очень плохая дорога. От Одесской трасы ехать часа четыре пришлось, хотя это только 160 км. Главный плюс – великолепная природа и чудесный пляж. Катранка – это курортный поселок из пару десятков баз, возрастом глубоко из прошлого века. В некоторых из них постройки доживают последние дни, но продолжають принимать отдыхающих, которые довольствуются удобствами во дворе, но зато очень дешевы. Но есть и такие, которые поддерживают в хорошем состоянии инфраструктуру и территорию и сделали номера с удобствами, база Фазан из таких. Катранка подойдет тем, кому интересен спокойный отдых. Здесь нет шумных дискотек. Нет набережной, где барышням можно меряться длиной ресниц и роскошностью нарядов. Зато есть природа, слава богу, очень мало испорченная человеком. На лимане можно полюбоваться утками, лебедями, пеликанами, цаплями. Для рыбаков здесь практически рай. Пляж очень понравился. Незагружен отдыхающими, при желании можно пройтись по нему метров 200 и остаться вообще в одиночестве. Вода была всегда чистая без водорослей, даже когда были волны.
  Питание. На многих базах можно питаться в столовых, которые предлагают комплексные обеды. На рыночке можно купить необходимый набор продуктов. Ассортимент конечно не блещет, но все необходимое подобрать можно. Очень хорошая рыба, овощи и фрукты с окрестных полей, домашнее вино.
  База Фазан. Расположение очень хорошее, рядом рынок и мостики к пляжу. Большая чистая ухоженная территория. Много беседок, зона мангала, детская и спортивная площадки. Номера небольшие, но чистые, все необходимые условия есть. Отношение руководства и персонала базы очень доброжелательное. Пожаловались на забытый водосток – было исправлено в течении 20 минут , плюс заодно поменяли шланг в душе. Перестала работать розетка в номере, причем по нашей вине - к нам без претензий, выдали удлинитель.
  В общем, нам все понравилось:)
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Алина
  -1 # Алина 29.06.2016 12:09
  Приехали на отдых 24.06.2016, отдых удался, но дорог нормальных от Одессы нету. Последние километры от Татарбунар тяжелые даже для внедорожников.
  Море и пляжи чистые, не многолюдные. Удивило отсутствие кафешек, и дискотек, как объяснили еще не начался сезон. Кроме стоимости проживания, по приезду, оказывается надо оплатить за использование кухни, и воды. Места на Катранке очень красивые, но как по мне еще не готовы к приему отдыхающих, три магазина и маленький базарчик это все, где можно купить продукты.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати