Чорноморський курорт Катранка - недорогий і комфортний сімейний відпочинок на морському березі в Одеській області

Катранка - невеликий морський курорт із великим пляжем загублений у буджацьких степах. Близько 25-ти баз відпочинку й приватний сектор запропонують Вам проживання практично на будь-який смак і гаманець…

Якщо Ви мрієте відпочити від цивілізації й усіх проблем, які нас оточують щодня, зняти утому накопичену за довгі місяці роботи й просто побути наодинці із природою – ласкаво просимо на відпочинок на Чорноморському курорті Катранка!

 

Розташування курорту Катранка, Одеської області, Татарбунарського району:

GPS координати: 45°37'06.0"N   північної широти (45.618335°), 29°45'49.8"E східної довготи (29.763835°)

Курорт розташований у Татарбунарському районі, Одеській області на південно-сході України (південна частина Бессарабії, місцевість за назвою Буджак) на узбережжя Чорного моря між озерами Сасик (Кундук) і Джантшейским. Знаходячись в 45 км. від устя ріки Дунай і в 80 км. від устя ріки Дністер, ця місцевість входить до складу Дунай-Дністровського біосферного заповідника. Об'єкти на Катранці розташовані компактно - близько 1-го кілометра в довжину й 500-700 метрів завширшки. Між морем і курортом розташоване озеро Джантшейске. Для того щоб потрапити на пляж доведеться пройтися по містках або насипній дамбі 200-400 метрів

И найголовніше - Катранка знаходиться вдалині від промислових центрів і дельт рік, тому тут майже саме чисте Чорне море й узбережжя

 

 

 

Схематичний план розміщення об'єктів на курорті с. Лиман "Катранка":

(Усі написи клікабельніі. Синім кольором виділені бази відпочинку. Зеленим - приватний секторПодвійний клич по карті - збільшення масштабу.)

(Шановні гості нашого сайту - у зв'язку з указом президента нам довелося використовувати карти google, які в цих регіонах неточні. Тому - якщо Ви бажаєте довідатися де точно перебуває той або інший об'єкт - користуйтеся максимальним наближенням. Приносимо вибачення за неточності й незручності.)

 
 

 

 

Проживання, відпочинок і лікування на курорті Катранка:

Ви ж їдете на зустріч із морем!

Опис Катранки:

Пляж курорту «Катранка» заслуговує на особливу увагу. Відпочиваючи на ньому, Ви не зустрінете під ногами каменів, гальки або глини – увесь пляж складається із мілкого морського піску. Шириною від 50 до 150 метрів і довжиною скільки бачать око, - пляж курорту «Катранка» може вмістити всіх бажаючих відпочити. І якщо Ви не любите юрбу людей і при цьому не дуже ледача людина те пройшовши убік від виходу на пляж 100-200 метрів можете розташовуватися на відпочинок хоч цілим циганським табором – ніхто Вам не буде заважати й ходити « по головах», як найчастіше відбувається на інших більш розвинених курортах. На пляжі немає ніяких капітальних будов, крім будиночка рятувальників і Ваш погляд не зможе зачепитися нізащо, не вважаючи безкрайніх просторів пляжу й моря. На пляжі пропонують свої послуги деякі атракціони: водні мотоцикли, катання на "банані", водяна гірка. А також місцеві жителі розносять для потреб відпочиваючих різноманітну їжу й напої.

Чорне море у районах курортів Лебедівка, Росєйка, Катранка й Приморське не дуже глибоке й тому дуже швидко прогрівається. Купальний сезон і приїзд відпочиваючих на ці курорти починається на початку травня й закінчується наприкінці вересня. Також беріг пляжу найчастіше обгороджений від моря природнім хвилерізом - на відстані 10 -30 метрів від берега перебуває піщана обмілина, яка зрізує великі хвилі.

По шляху на пляж увесь сезон можна спостерігати зграї білих і рожевих пеліканів, лебедів, чапель, качок, чайок і інших різноманітних пернатих (усього близько 200 видів), поселення яких знайшли собі місце серед водойм, розташованих навколо курорту й віддільним ними пляж від материка і які є частинами низки морських лиманів.

А повітря, прогріте степовими просторами й збагачений морем і лиманам йодом змусить Вас забути про більшість хвороб дихальних шляхів. Випаровування, які покривають лиман, сприяють збагаченню дихального середовища, яке й так є біологічно активне.

И звичайно там, де є водойми - повинна бути риболовля. На Катранці на вудку Ви чи навряд піймаєте якого-небудь великого хижака. Але зате риболовля на карася, коропа й бичка тут знатна. Ранком і ввечері на містках і насипній дамбі, які ведуть до моря через лиман, Ви чи навряд знайдете вільне місце, щоб закинути вудку. У розпал сезону запеклі рибалки прокидаються дуже рано й поспішають зайняти самі рибні місця.


У Катранці здається найрізноманітніше житло - від старих “курятників” на базах відпочинку, які залишилися від совдепівських часів, до пристойних номерів у сучасних готелях. Багато тут і приватного сектору, який пропонує домашній комфорт. Деякі приватники тут проживають, тому приймають гостей цілий рік - в основному це рибалки й мисливці

Пік заселення курорту припадає на період з 15 липня по 25 серпня, тому бронюйте місця для проживання завчасно (хоча б за дві-три тижні). У травні й вересні можна знайти житло за ціною дуже дешевого хостелу в місті.

Інфраструктура курорту:

 • продуктові магазини (5-10 шт.);
 • сувенірні крамниці;
 • сільгоспринок, куди місцеві жителі привозять свою продукцію;
 • кафешки, ресторани, їдальні;
 • на пляжі водна гірка
 • Харчуватися можна в різноманітних кафе й ресторанчиках, на багатьох базах відпочинку працюють свої їдальні, а в приватному секторі можна замовляти індивідуально домашню кухню.

  На невеликих місцевих ринках Ви зануритеся в різноманітність домашніх овочів і фруктів, найсвіжіших молочних продуктів і, звичайно - же, спробуєте Бессарабського вина.

  А увечері нудьгувати не доведеться: на Ваш вибір можна відвідати різноманітні бари, кафе, дискотеки, пограти в більярд або теніс. Для дітей теж є розваги.

  Багато баз відпочинку пропонують екскурсії:

 • у місто Вилкове - Українську Венецію;
 • у місто Одеса;
 • у с. Кулевча й відвідати "Кулевчанське чудо";
 • відвідування сільської садиби зеленого туризму «У Меланії» у м. Татарбунари;
 • Ізмаїл - "Слава російської зброї";
 • Білгород-Дністровський - Прадавнє місто Тиру й Б.-Дністровська міцність;
 • Шабо - відвідування винних льохів з дегустацією місцевих вин

 • Здоров'я без ліків на курорті Катранка:

  Аеротерапія - лікування повітрям. Ігри у волейбол, баскетбол і теніс і т.д., прогулянки по морському березі, легкий сон на тапчанах або шезлонгах. Усе це необхідно після роботи в офісних закритих приміщеннях. Прибережне повітря насичується капілярами води, які містять морські солі, фітонциди, озон, пари солей йоду, що вбивають мікроби; бром і магній заспокоюють нерви. Негативні іони сприяють розширенню судин (дія коньяку), а це означає, що нестерпні головні болі, серцеві болі поступово пройдуть без усяких ліків. Люди протягом одного місяця забувають, що вони цим коли-або боліли. Півгодинна неспішна прогулянка підбадьорливим ранком - гарний метод загартовування Вашого організму.

  Геліотерапія - лікування Сонцем. Що б там не говорили про шкоду ультрафіолету, сонячне світло нам все-таки, дуже потрібний. Світлом лікують сезонну депресію. Ультрафіолетові промені сприяють виробленню в шкірі вітаміну D, який необхідний для кальцієво-фосфорного обміну (простіше говорячи, для костей і зубів). Ультрафіолет виробляє гістамін і інші речовини, які підвищують імунітет, тим самим прискорюють загоєння ран, виразок і інших хвороб шкіри. Нарешті ультрафіолет зменшує в'язкість крові, знижує рівень холестерину й поліпшує обмінні процеси.

  Таласотерапія - лікування морем. Морські купання стимулюють обмін речовин, терморегуляцію, підвищує життєвий тонус. Вони корисні також і для шкіри. Плавання в море - це й гідромасаж, і живильна маска для тіла, тому не поспішаєте під прісний душ. Плавання - відмінний спосіб схуднути (у середньому 300-400 калорій у годину). При інтенсивному плаванні виділяються ендорфіни, їх зміст у крові підвищується в п'ять раз, при цьому радує радість і омолодження організму. Море лікує також і вегето-судинні захворювання.


  Сюди їдуть для лікування:

 • Серцево-судинної системи;
 • Нервової системи, невралгія, неврити, остеохондроз, головні болі, артрози, поліартрит, радикуліт, ревматизм;
 • Органів шлунково-кишкового тракту, хронічні гастрити й коліти, дискінезія жовчовивідних шляхів, холецистит синдром «роздратованого шлунка», виразки шлунка й дванадцятипалої кишки;
 • Захворювання дихальної системи: хронічний бронхіт, риніт, бронхоспазм і бронхіальної астми;
 • Гінекологічні захворювання, безплідність;
 • Розумова й фізична утома, безсоння й т.п.;
 • Хвороба передміхурової залози;
 • Варикозне розширення вен;
 • Дископатия;
 • Алергія


 • Як добратися до курорту Катранка?

  З Києва, Одеси (станція Привіз), Ізмаїла, Кишинева, Татарбунарів, Сарати (жд станція) ходять прямі маршрути

  Схеми проїзду, розклад руху транспорту, обговорення доріг і транспорту дивіться на сторінці https://www.budjak.com.ua/ua/shemy-proezda-i-raspisanie-dvizhenija-transporta.html

  Увазі всім хто їде особистим транспортом - на курорті немає автозаправки, тому заправляйтеся завчасно! Обережно - від с. Траповка починається не дуже гарна ділянка дороги (близько 10-15 км.) - велике прохання - не перевищуйте швидкість (пошкодуйте себе й свій транспорт).

   

  Вдалого Вам відпочинку!

   

   

  4.6666666666667 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 - 12 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)
  Додати відгук
  Шановні користувачі! Не на усіх базах є інтернет, не у усіх власників є час для перегляду коментарів. Тому прохання: уточнюйте наявність номерів і ціни по телефонах!


  Відгуки  
  Oma
  0 # Oma 27.01.2020 00:32
  Therefore, people spend more evening online.  Have a look at my web page - Jak wzmocnic erekcje
  tabletki na potencję bez recepty allegro
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Thomas
  0 # Thomas 25.01.2020 16:37
  Very nice article and right to the point. I am not sure if this is truly the best place to ask but
  do you guys have any thoughts on where to get some professional writers?
  Thx :)

  my webpage :: nimekiri strateegiatest cm trading strateegia
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Eloise
  0 # Eloise 24.01.2020 10:45
  Therefore, people take more evening online.

  my web page :: Tabletki
  na potencje apteka opinie preparat na potencję i erekcję
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Jestine
  0 # Jestine 17.01.2020 10:38
  Therefore, people select more time online.

  Here is my web page - I podobne stosowanie super vikalis vx bez recepty
  apteka 100mg apteka
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Kandy
  0 # Kandy 13.01.2020 03:03
  Therefore, people need more second online.

  Take a look at my webpage كيفية تكبير الذكر
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Leoma
  0 # Leoma 09.01.2020 03:26
  Therefore, people take more day online.

  Here is my web-site - it.wanjk.de/
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Dian
  0 # Dian 08.01.2020 15:29
  Therefore, people need more day time online.

  Feel free to visit my blog post :: da.wanjk.de/
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Angie
  0 # Angie 06.12.2019 11:56
  Therefore, people select more time online.

  Look at my web blog ... smaceunfocused
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Kevin
  0 # Kevin 02.08.2019 08:08
  Therefore, people set aside more some time online.


  Feel free to surf to my webpage ... kankusta
  duo forte lekaren
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Lou
  0 # Lou 26.07.2019 19:17
  Therefore, people ingest more time online.

  Here is my webpage фитнес
  програма за релеф
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Shaun
  0 # Shaun 14.07.2019 12:25
  This paragraph is truly a nice one it assists new internet users,
  who are wishing in favor of blogging.

  Also visit my page; علاج تكبير الذكر بالعسل.
  تطويل الذكر بسرعة طول القضيب
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Eusebia
  0 # Eusebia 06.07.2019 20:48
  You are a very smart person!

  Visit my weblog - častá erekce
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Юрий
  -2 # Юрий 11.06.2019 13:17
  БАЗА ОТДЫХА "ДОМ ОТДЫХА НАТАЛИЯ". Отдыхали с 19.07 по 25.07.2018 В номере уютно, на кухне, коридоре, туалете, душевой - чистота и порядок. Питьевая вода на кухне, в душе вода не соленая. На кухне есть все для приготовления пищи. Территория чистая и облагорожена, приятная атмосфера для отдыха. Правда, "совам" с утра будет немножко шумновато, все таки коридорная система. Цена доступна, есть разные ценовые категории. Рекомендую базу для отдыха.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Маряна
  -1 # Маряна 08.06.2019 07:22
  Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи є лежаки і парасолі на пляжі? Особливо цікавить пляж, де міст з дамбою. Дякую!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Маряна
  0 # Маряна 11.07.2019 16:36
  Добрий день! Сама собі писала відгук, а відповідаю всім. Так, лежаки на пляжі є. В період з 27.06-07.07. 2019 коштували 50 грн. Є загальні парасолі, все зручно. Також на пляжі є чудовий бар, де гарне, холодне пиво(20-25 грн.), мідії(40 грн.), смажені бички(40 грн.), копчені рапан, скат(50 грн.), хороше обслуговування!!! Всім рекомендую!!!!!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Анна
  +1 # Анна 03.06.2019 16:24
  Сообщите, пожалуйста, маршрутка Татарбунары-Катранка в июне курсирует? Спасибо.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Jai
  0 # Jai 15.04.2019 19:42
  I'm honored to obtain a call from my friend when he found
  out the important points shared on your own site.
  Studying your blog posting is a real great experience. Thank you for taking into consideration readers like me, and I hope for you
  the best of achievements like a professional in this surface area.  My webpage; levasan 2 amazon notice acheter
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Мария
  0 # Мария 20.03.2019 17:58
  Отдыхали на базе Мрия. Недорогая и хорошая по расположению база отдыха - чистейшая природа, мало людей. Уютный бар на пляже!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Таня
  -2 # Таня 02.09.2018 11:54
  Отдыхали с 15 - 25 августа на б/о Дельфин.
  Все просто Супер! Хозяевам отдельное Спасибо! Очень приветливые и вежливые люди.
  База чистая,тихая.Душ,туа лет на улице,но все очень чистенько.Домики большие,комнаты просторные .В комнатах есть тумбочки.комодик,даж е шкаф для вещей с вешалками.Кухня большая,наша семья из 6 человек могла спокойно расположиться за обеденным столом.База находится очень близко к морю.Море очень чистое и пляжи тоже,рыба просто возле рук плавала,Турция отдыхает.
  Все очень понравилось,отдых удался!Совсем недорого и очень круто отдохнули.Всем советую б/о Дельфин!
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Ольга
  0 # Ольга 18.07.2018 16:35
  Добрый день, как дорога? Хоть немного отремонтировали? И очень волнует мост, в каком он состоянии? Спасибо.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Алле
  0 # Алле 26.07.2018 14:58
  Дивлячись який міст цікавить: крайні нормальні, середній - Ви знаєте
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  София
  0 # София 04.08.2018 08:33
  Цитую Алле:
  Дивлячись який міст цікавить: крайні нормальні, середній - Ви знаєте

  Средний частично по ремонтировали новыми досками пару дней назад:)
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Елена
  +2 # Елена 11.07.2018 23:38
  Отдыхали в Катранке с 26.06 по 09.07. Масса приятных впечатлений. Море шикарное, комаров нет. Цены на овощи и фрукты даже дешевле чем в Киеве. Рада, что выбрали базу ближе к земляному переходу, так как мостик у рынка практически в аварийном состоянии(каждый день увеличивалось количество проваленых досок). Почему в курсе? Потому что муж часто ходил рыбу туда ловить. Но, лично мне, было страшно с ребенком идти по тому мосту. Согласна, антиреклама, Но делайте что-то с мостом, а то растеряеете желающих повторно посетить ваш курорт.
  Люди приветливые. Что хозяева, что на рынке, что на пляже.
  Немного уныло от вида увядших и уставших баз еще советских времен. Жаль, что ближе к морю находятся как раз такие развалюхи, а уже дальше можно жить в комфорте.
  Не ждите от бюджетного проживания большего, чем душ, туалет на улице и фанерный домик с вентилятором. Хотя, если постараться, то можно отыскать хорошее житье(но дальше от моря в более новых постройках).
  В нашем случае был каменный дом, 2-х комнатный 4-местный номер. С кондиционером, с/узлом, холодильником и кухней в номере. Стоимость за сутки, естественно, выше. Ехали с ребенком, потому и выбирали более комфортные условия.
  Увеселительные заведения на пальцах одной руки можно сосчитать. Нет, магазины, кафешки есть, но их мало и они не такие капитальные, как в Затоке, например. Но, для меня как раз это и является преимуществом, так как мне важен отдых у моря, а в кафешку я и дома сходить смогу.
  Вина домашние продают, по моему мнению, отвратные. Большинство, кажется, и вином назвать сложно. Нашли хорошего качества вино: на базе Чайка из Молавии мужики арендовали помещение возле их столовой, привезли овощи, фрукты и сухое вино. Очень понравилось. Так, что, кто в 18-ом отдыхает-сходите на разведку, попробуйте.
  Кто любит рыбалку-берите удочки: карась размером с ладошку ловят на опарыша, червя, кукурузу. Снасти можно и на рынке купить у деревянного мостика.
  На пляже раздевалка, берите зонт
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  +1 # Виталий 13.07.2018 10:40
  Елена, как называется база на которой вы отдыхали?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  0 # Виталий 13.07.2018 13:28
  И сколько стоил номер?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Елена
  0 # Елена 13.07.2018 20:14
  Частный дом Чайка. Бронировали через этот сайт 880 грн в сутки. Напрямую, возможно, дешевле будет
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виталий
  +1 # Виталий 14.07.2018 10:55
  Цитую Елена:
  Частный дом Чайка. Бронировали через этот сайт 880 грн в сутки. Напрямую, возможно, дешевле будет

  Спасибо большое за информацию
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Виктория
  0 # Виктория 30.07.2019 16:12
  Цитую Виталий:
  [quote name="Елена"]Частный дом Чайка. Бронировали через этот сайт 880 грн в сутки. Напрямую, возможно, дешевле будет

  Спасибо большое за информацию[/quote

  ну как нашли? съездили отдохнуть?
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Камілла
  0 # Камілла 07.07.2018 20:10
  База отдыха мрия, самый ужасный отдых за 10 лет.
  Номера страшные, постели,кондюки, душевые грязные. Директорам (бабка и дед) на все пофиг, девушка с рецепции разгребает все проблемы, но глобальной грязи никуда ни денег((
  Детская площадка 1980 года, даже не покрасили.
  Столовая как свалка, с грязными стульями, которым лет 40, и Грязной ПОСУДОЙ!!!!
  Еда полный пи13ец, маленькие порции, ужасное меню, все пережареное и отдает горелым маслом. Цены на блюда завышены в несколько раз.
  Единственный плюс это то, что есть мост, длинной 800 метров до моря.
  На территории все заброшенное, не ухоженные, идёт стройка корпусов, везде рабочие- даже ребенка одного не оставишь на площадке.
  НЕ ЕДЬТЕ НА БАЗУ МРИЯ, Поберегите нервы, не экономьте 60 грн на разнице с другими.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Анатолий
  +4 # Анатолий 08.07.2018 22:37
  Уважаемая Камилла. Удивительно читать такой комментарий от человека который поселился в номере без удобств за 50 грн. Номера со всеми удобствами стоят от 400 до 700 в суткиТрех разовое питание стоит 200 грн. в день. Вы пожадничали и взяли только обед за 80. Дед с бабкой за свои средства построили отель мост и много другого о котором вы не захотели упомянуть. Но наверное вы привыкли к привыкли к другому отдыху? Тогда надо было ехать в другую страну там возможно вы бы нашли более красивых мужчин чем наши строители, которые уже на следующей неделе сдают два новых корпуса со всеми удобствами и бассейном. Вам скорее всего не хватит средств там отдохнуть вот вам и не понравились дед с бабкой. Но если бы вы были хоть чуточку вежливее то они я думаю выделили бы питание вашим детям бесплатно. Но к хамству на базе «Мрия « относятся нетерпимо.
  С уважением управляющий базы «Мрия» Анатолий.
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
  Владимир
  +3 # Владимир 11.08.2017 21:21
  Ездили в этом месяце с женой в Буревестник , условия отличные,администрат оры честные , чистый пляж , чистое море, отличное место для отдыха !
  Предыдущие комментарии устаревшие ! На данный момент там улучшается все для туристов !) в том числе и дороги ! (ХОТЯ, все кто жалуются на плохие дороги- Вы видимо либо ездите не теми дорогами, либо Вы не видели плохих дорог.)

  ‼️ХОЧУ ОБРАТИТЬ ВАШЕ ВНИМАНИЕ НА ПРЕДЫДУЩИЕ ОТЗЫВЫ про Александра (человека который занимается перевозкой людей, у которого заказывать билеты) и водителя.
  1️⃣Начнём с Александра, все чётко. Позвонил, забронировал. Узнал что, как, когда. Доходчиво и понятно рассказал мне все т
  2️⃣Водитель- самый лучший водитель. Довёз с полным комфортом и удовольствием. Никаких нареканий на "хамит", "не дал сдачу" и т.д - НЕТ.
  Человек ХОРОШИЙ ,приятный , порядочный и ЧЕСТНЫЙ
  Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати