Чорноморські курорти Одеської області: Лебедівка, Росєйка, Катранка, Приморське (Кілійський район).

 

Опис курортів, баз відпочинку й приватного сектору. Ціни на проживання й харчування на сезон 2019 року. Докладні фото місць для проживання. По кожному курорту представлена інтерактивна карта розміщення об'єктів.

 

Чому Буджак?- Буджа́к (з тур. bucak — «кут») — історична область на півдні Бессарабії, що займає південну частину межиріччя Дунаю й Дністра, на сході обмивається Чорним морем.На півночі історична границя Буджака проходила по Верхньому Траянову валу. Містить у собі частину дельти Дунаю.

 

Усі наші курорти розташовані уздовж берегової лінії Чорного моря. Пляжі курортів - це піщана коса шириною 50-150 метрів і довжиною близько 53 кілометра. Ця коса розділяє море й лимани (озера). Пісок на пляжах дрібний і білий. Чорне море в районах курортів Лебедівка, Росєйка, Катранка і Приморське не дуже глибоке і тому дуже швидко прогрівається. Купальний сезон і приїзд відпочиваючих на ці курорти починається на початку травня й закінчується наприкінці вересня. Також беріг пляжу найчастіше обгороджений від моря природнім хвилерізом - на відстані 10 -30 метрів від берега перебуває піщана обмілина, яка зрізує великі хвилі.

На наших курортах саме чисте море, адже всі вони розташовані вдалині від промислових підприємств - фабрик і заводів, великих міст і транспортних магістралей. І нікому забруднювати ні пляж, ні воду, ні навіть повітря. Оздоровлюйтеся, на здоров'я!

 

Ця місцевість може також похвастатися наявністю безлічі видів, що гніздяться й перелітних птахів. Чого тільки вартує спостереження за польотом або полюванням зграї пеліканів!

Оскільки курорти старі (але, такі що розбудовуються) - тут Ви знайдете найрізноманітніше житло й сервіс. Від старих баз відпочинку за ціною дешевого хостелу до сучасних готелів із пристойними номерами й гарним обслуговуванням

Крім цих плюсів, наші курорти відмінно підходять для тих, хто шукає недорогий відпочинок на Чорному морі. Вам варто тільки перейти на зведену таблицю цін на 2019 рік на базах відпочинку, щоб у цьому переконатися

Також і дітям найдеться заняття. Вашим малятам буде дуже цікаво пострибати з гірки в басейн, поганяти по морю на банані, покататися на катері, поплавати на катамарані, і навіть … політати на дельтаплані. На кожному з курортів є чудовий ринок, де можна купити купу справжніх, без усяких там ГМО, корисних, фруктів, овочів і інших продуктів харчування.

Але не думайте, що ніде буде послухати живу музику або потанцювати. Усі ці принадності життя є й на цих курортах.

Гарного Вам відпочинку!

На території під назвою "Буджак" розміщені такі курорти:

Курорт села Лебедівка Татарбунарського району Одеської області   - самий зелений курорт на нашому узбережжі.

Курорт Росєйка Татарбунарського району Одеської області - самий водний курорт на нашому узбережжі.

Курорт Катранка Татарбунарського району Одеської області - самий сонячний курорт на нашому узбережжі.

Курорт села Приморське Кілійського району Одеської області - найяскравіше місце нашого узбережжя.

4.6666666666667 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 - 6 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)