"Причорноморські озера - прекрасне місце для риболовлі"!
"Збираєтеся на пляж - візьміть з собою вудку"!

червень-серпень

Приїхавши відпочити на морських курортах Катранка і Росєйка, Ви зможете не лише позагорать і викупатися в чистісіньких водах Чорного моря. Для Вас і Вашої сім'ї є можливість АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО залучитися до дикої природи - уздовж курорту розкинулося озеро Джантшейское, через яке відпочивальники по пішохідних містках завдовжки від 200 до 500 метрів проходять на морський пляж. Ці містки - улюблене місце для рибалк-любителів, які, захопившись своїм улюбленим зайняттям, не завжди знають, де ж тут, власне, пляж?

Але і рибалити їм вдається не завжди - вони просто забувають про рибу, коли перед їх здивованим поглядом пролітають величні зграї рожевих пеліканів, лебедів, качок, чапель і інших пернатих, які у величезній кількості водяться в цьому краю. Ця місцевість отримала статус водно-болотяних угідь міжнародного значення, як місць гніздування і поселення водоплавних птахів, які здійснюють переліт з Азії в Африку, і увесь теплий період року проводить в нашому краю.

Оселитися рибалкам і просто любителям природи можна на базах відпочинку курортів Росєйка і Катранка, які запропонують різний рівень комфорту за найдоступнішими цінами.


"Кефаль - таке смачне слово"!

вересень-жовтень

Не знаєте, що таке кефаль? Саме цієї дуже смачної риби привозив "шаланди повні" відомий Костя-моряк. Сьогодні не всякий моряк може похвастати тим, що добуває кефаль.

МИ можемо показати Вам, як саме наповнюються "шаланди" цією сріблястою рибою, що представляє промисловий і гастрономічний інтерес. У сезон лову цієї риби(вересень), коли ласкаве море відпускає кефаль в дрібні теплі води лиману, Ви зможете своїми очима побачити і взяти участь в лові на спеціально обладнаній "прірві", що сполучає море і лиман "Бурнас", недалеко від курорту Лебедівка.

Ваша компанія зможе не лише половити рибу, але і прокотитися по морю і лиману на швидкохідному суденці, власноручно приготувати вподобану рибу, з'їсти її і запити вином з чистісінького виноградного соку, отриманого в цьому краю. Переночувати можна і в стаціонарній будівлі із зручностями, і в наметі на березі моря, де в радіусі 10 кілометрів немає ні душі!

Ми Вас запрошуємо не лише у вересні, усе це - до ваших послуг з травня по жовтень!


"Охота пополювати"!

серпень-грудень

- це бажання відвідує багатьох, що побачили цей степ уперше, і тих, хто щорічно не пропускає жодного мисливського сезону, а приїжджає на зустріч з друзями, з якими їх чекає захоплююча подорож по Причорноморському степу і в заростях озерної рослинності. А здобич влучного стрільця залежить лише від пори року : качка крижнева і лысуха, гусак гуменник, сірий великий гусак, гусак казара, заєць сірий, лисиця, куріпка, фазан. Дозвіл на відстріл видасть районний ООР, а послуги проживання із задоволенням нададуть бази відпочинку, розташовані на наших курортах: Катранка , Росєйка , Лебедівка , Приморське (Кілійський район).

 


"BesarabischeHeimat"
"Бессарабская Батьківщина" - місце поселення німецьких колоністів на Буджаке.

травень-вересень

Найдивовижніші обставини привели німецькі громади, що жили під Штутгартом, в ці благословенні місця. І сьогодні, незважаючи на сотню років після заснування села Базарьянка і курорту Лебедівка, вони відмічають день основи села і співають Гімн бессарабских німців. Познайомиться з долею общини, побачити справжній німецький будинок того часу з величезним келлером(підвалом) можна абсолютно недорого, приїхавши на відпочинок на курорт Лебедівка. Крім того, пропонується дегустація місцевих виноградних вин, присмачена розповіддю про кожен сорт вина, - Ви поринете в чарівний світ бессарабской історії, спробуєте на смак красу!


"Сонце і море в одному келиху"

травень - жовтень

Залучитися до найбільшого дива - народження виноградного вина на осяяній південним сонцем, омиваній солоними хвилями Чорного моря землі Бесарабії - Вас запрошує виноробницький завод села Базарьянка Татарбунарского району.

 

"Все є отрута і все є ліки -
Важлива лише міра." (
Парацельс)

Виноградне вино значно підвищує імунітет організму, особливо сприятливо впливає на нервову систему, стимулює травлення і збуджує апетит, розсіює почуття тривожності і покращує сон. У поєднанні з перебуванням на узбережжі Чорного моря, його дія принесе Вам справжнє відчуття відпочинку.

Якщо Ви приїдете до нас навесні- Ви побачите не лише, як зеленіють молоді виноградні листочки, але і зможете спробувати дуже смачне блюдо - голубці з виноградного листя, запиваючи їх дивовижним місцевим вином.

Якщо Ви приїдете до нас влітку - Ви зможете не лише викупатися в чистісіньких водах Чорного моря і поніжитися на сонці, але і власноручно зібрати на винограднику цілий кошик раннього винограду, а потім, статут і загорівши, посидіти в прохолодному дегустаційному залі і дізнатися, а що ж відбувається з виноградом потім? І спробувати це.

Якщо Ви приїдете до нас восени - Ви потрапите на священнодіяння - збір Урожаю, у якому зможете прийняти участь настільки, наскільки побажаєте. Ви побачите увесь процес створення божественного напою від збору ягід до дегустації вин. На додаток до цього - участь в лові кефалі.

І істинні поціновувачі вин, і новачки зможуть відвідати дегустаційний зал, де обов'язково переконаються, що вино, вирощене і зроблене у нас, - це синонім свята, задоволення, дружби, простоти і щирості.


"Світ, який придумали ми"

червень-серпень

Краєзнавча пригодницька програма для дітей з 8 років і підлітків, які хочуть не лише оздоровитися, а також весело і з користю провести літні канікули. Проживання в спеціально обладнаному дитячому оздоровчому комплексі в с. Базарьянка з відмінним п'ятиразовим живленням супроводжуватиметься відпочинком на морському пляжі, насиченою пізнавальною програмою. Час перебування і програма обмовляються індивідуально.

 

Можливості:

  • Загальна спортивна підготовка за участю Вашого тренера;
  • Заняття з краєзнавства і природознавства з відвідуванням місцевого музею, лісу і Тузловской коси - місця гніздування і поселення водоплавних птахів;
  • Надання бази розміщення і живлення для виїзного зайняття Вашого тематичного клубу і іншого.

"Свято-Преображенский жіночий монастир"

цілорічно

Монастир розташований в десяти кілометрах від районного центру Татарбунары і в ста сімдесяти кілометрах від г.Одессы, в мальовничій місцевості на високому березі оз. Сасык. Прямі, акуратно обсаджені алеї ведуть углиб монастирській території. На тлі яскраво-блакитного неба видніються стіни храму і чернечих корпусів

9-10 вересня 1995 року святкувалося 90-річчя з дня основи монастиря в служінні духовенства і семінаристів Одеської Духовної семінарії, у присутності безлічі тих, що прибули на святкування з навколишніх сіл і міст, людей.

У 2005 році відзначилося 100 років з дня основи монастиря, який заслужив славу святого місця, куди приходять віряни з різних регіонів України, для того, щоб очиститися, помолитися або допомогти своїм близьким.


"По дорозі з Одеси в Ізмаїл .".

цілорічно

... зробіть зупинку в містечку Татарбунары, яке зустрінеться Вам в середині шляху. Невелика екскурсія почнеться від пам'ятника Татарбунарскому повстанню 1924 роки, яке місцеве населення підняло проти тих, що пригноблювали їх румун. Повстання було жорстоко розтоптане. 103 дні тривало судилище в Кишиневі. Ця подія не залишилася непоміченою, про нього писали французький письменник і громадський діяч Роме Роллан, англійський драматург Бернард Шоу, американський романіст Теодор Драйзер. Письменник Анри Барбюс, що побував на суді, у своїй книзі "Кати" пише: "якби я не був революціонером, то став би ним, вийшовши звідти".

Потім відвідаєте Татарбунарский районний краєзнавчий музей, в якому представлена широка експозиція, що ілюструє багату історію краю, і знаходиться колекція творів художника В. Шарапенко(більше 150 полотен, присвячених видатним особами краю і радянській епосі).

Збираючись знову в дорогу, присвятите декілька хвилин відвідуванню місця, де А.С. Пушкін почав писати свої відомі "До Овидию" і "Цигани" - будинок, в якому зупинявся співає і джерело, водами якого він милувався.

1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 - 0 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)