Приморське відпочинок на Чорноморському узбережжі: база відпочинку "Глобус"

Комунальне підприємство «Оздоровча база відпочинку «Глобус» розташована на узбережжі Чорного моря, в екологічно чистій курортній зоні, поза межами великого населеного пункту в селі Приморське, Кілійського району, Одеської області, на відстані 165 км від м. Одеса, відстань до найближчої залізничної станції становить 86 км.

Займає окрему ділянку площею 1,3 га огороджену по периметру парканом. У наявності під’їздні шляхи в задовільному і придатному для використання стані.

На території встановлений телефонний автомат Укртелекому, організовано функціонування інтернету та забезпечено доступ до нього бажаючим шляхом Wi-Fi сполучення

 

Орієнтовна вартість проживання з харчуванням на 2021 рік: договірна.

Довідки за телефоном +38-096-202-45-50

 

 

Комунальне підприємство «Оздоровча база відпочинку «Глобус» належить до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, типи яких визначено в ст. 14 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 № 375-VI та перебуває в Державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, зареєстрований за № 0530, від 03.05.2012 долі, протокол № 2.

За результатами державної атестації, проведеної з «12» до «19» червня 2012 долі, визначається таким, що пройшов державну атестацію. Заставі присвоєно першу категорію. Реєстраційний номер 86. Свідоцтво про державну атестацію серія II –ВН № 00343 від 29 жовтня 2012 долі

 

"Глобус" база відпочинку Приморське Кілійського району"

Приморське відпочинок у комфортних умовах на базі відпочинку "Глобус"

4.5 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 - 4 Голосів (Оцініть, будь ласка, клікнувши на зірочку)
Додати коментар
Шановні користувачі! Не на усіх базах є інтернет, не у усіх власників є час для перегляду коментарів. Тому прохання: уточнюйте наявність номерів і ціни по телефонах!


Коментарі  
Юлія
0 # Юлія 06.09.2019, 17:04
Відпочивали на базі в липні 2019 з трьома дітками.Дуже все сподобалось.Євроремо нтів немає,але нормальне харчування,хороше відношення та близкість до моря перекривають всі мінуси.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Людмила Деменчук
+1 # Людмила Деменчук 18.08.2019, 16:26
Відпочивали цього року всією сім'єю. Все дуже сподобалося. В кімнатах є кондиціонер, телевізор, холодильник. Харчування 5-разове, готують дуже смачно. До моря не далеко. Біля кожного будиночку дитячий майданчик. Дуже вдячні за хороший прийом всіх працівників бази. Всім рекомендую!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Віта
+3 # Віта 02.07.2018, 23:03
Відпочивали минулого літа з дочкою 6 років.Були, як плюси так і мінуси.Справді туалети були у жахливому стані доводилося мити їх самостійно бо прибиральниця мила як небудь.Враження від самого колективу супер діти і батьки постійно в русі небуло вільної хвилини на байдики постійно конкурси, концерти.Харчування було нормальне, залежало від зміни поварів ) одна зміна готували так собі, а інша дуже смачно ) але в цілому ніхто не отруївся ) За час відпочинку ми з дочкою знайшли багато друзів.В цьому році теж їдемо на відпочинок в Глобус, але вже всією родиною ) Важливо в якій атмосфері ви відпочиважие, а все інше то дрібниці.Бажаю базі Глобус з кожним роком вдосконалюватися та приймати все більше відпочиваючих.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата